Різне | РОМАНІВ.ІНФО ROMANIV.INFO | Новини Романова | Сайт міста Романів

Різне

Написати нам можна на адресу: 04146@ukr.net

РОМАНІВ.ІНФО – це свіжа інформація про Романів, Житомирську область та новини найближчих сусідів; тож якщо ви маєте що нам написати – статтю, прохання, оголошення тощо і бажаєте писати статті – Ласкаво Просимо! Можете написати один раз, а можете стати постійним дописувачем – це уже Ваша справа.

Запрошуємо в команду

Хочеш, щоб твою статтю ми опублікували у нас на сайті? Тоді напиши її і надішли нам. Теми можуть бути різні: про себе, про студентство, про подорожі, про дружбу, про твоє місто, про район, про історію, про те як ви не дочекались маршрутки, про допомогу, про те, що наболіло. Можете ділитись радістю! Будь що, що Вам прийшло у голову в межах розумного, звичайно.

Ти не з Романова? Для нас немає ніякої різниці. Ми приймаємо статті на будь-які цікаві теми, навіть якщо вони не стосуються Романова, району чи області взагалі. Можливо ви закохались і хочете розповісти про це всім – тоді вперед.

Нашому сайту завжди потрібні дописувачі, журналісти. Не обов’язково журналіст із дипломом; ми шукаємо людей, які вміють, можуть і головне – ХОЧУТЬ писати статті на буденні хвилюючі і не дуже теми, навіть про те, що сьогодні побачили на вулиці. Маєте фото? Чудово!

Якщо Ви навчаєтесь на журналіста, це теж чудова можливість розміщувати Ваші статті, роздуми та в подальшому додати гіперпосилання на них у Вашому портфоліо.

Ми не висуваємо жорстких вимог щодо регулярності написання. Можете написати один раз, можете писати щодня або тільки тоді, коли є натхнення.

Щодо авторства: за Вашим бажанням стаття може бути підписана Вашим прізвищем та ім’ям; Вашим псевдонімом; бути розміщена взагалі без підпису.

Ми – вузькорегіональний нішевий сайт і створювалися як такий, але ніщо не заважає Вашій статті бути прочитаною далеко за межами Романова і навіть нашої країни.

Увага, ми НЕ комерційний проект. Реклама у нас покриває лише невелику частину коштів за хостинг на сервері, тому ми НЕ платимо за статті і НЕ беремо нікого на роботу.

Якщо журналістика для Вас – це поклик душі та серця, тоді – ласкаво просимо до нас!  Будемо раді будь-якій співпраці.

Пишіть:   04146@ukr.net

Написати-на-Романів-Інфо

Підпишись!

Приєднайся в Однокласниках!