Підприємцям | РОМАНІВ.ІНФО ROMANIV.INFO | Новини Романова | Сайт міста Романів

Підприємцям

Шановні підприємці!

Якщо у Вас є магазин або торгова точка, ресторан чи кафе, ми можемо БЕЗКОШТОВНО виготовити та розмістити рекламу для Вас на нашому сайті. Але для цього Вам спочатку портібно роздрукувати та розмістити на видному місці вашої торгової точки слідуючий напис:

РОМАНІВ-ІНФО

СКАЧАТИ ФАЙЛ З НАПИСОМ У ФОРМАТІ WORD

Ми виготовляємо та розміщуємо рекламу перші, далі справа за Вами – роздрукувати на листку А4 чорнобілу або краще кольорову нашу рекламу та розмістити її на видному місці Вашої торгової точки. Далі фото з розміщеною рекламою надіслати нам на адресу 04146@ukr.net

Що потрібно?

1. Спочатку напишіть нам лист, де вкажіть інформацію, яку бажаєте про Ваш магазин чи кафе: назву/адресу/іншу інформацію.

2. Ми створимо рекламу і розмістимо її на сайті, попередньо поінформувавши Вас. УВАГА! Ми перші розміщуємо рекламу!

3. Ви скачуєте ЦЕЙ ФАЙЛ та роздруковуєте його і розміщуєте на видному місці у Вашому магазині, кафе, торговій точці тощо.

4. Зробіть фото із розміщеною Вами нашою рекламою і надішліть нам.

НАША ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА   04146@UKR.NET   

Яку рекламу ми робимо для Вас?

Зразки реклами, які ми робимо, подано нижче. Зауважимо – це ЗРАЗКИ. Для кожного підприємця реклама індивідуальна із урахуванням специфіки.

BP_РОМАНІВ         rozetka_romaniv

Де ми розміщуємо рекламу?

На сайті у другій колонці. Це видно на фото на салатовому фоні із написом “Ваша реклама”.

РОМАНІВ-ВАША-РЕКЛАМА

 

Чим це вигідно Вам?

ROMANIV.INFO – популярний незалежний інформаційний сайт Романова і району. Ми публікуємо новини Романова та Житомирщини щодня, тому є динамічними і цікавими кожен день, а не лише раз у тиждень, як, наприклад, газета. Майбутнє – за Інтернет-технологіями, ми теж взяли старт у цьому напрямку і тільки починаємо розвиватись. На сьогодні Інтернет дістався навіть найвіддаленіших куточків району, тому Вашу рекламу у нас побачить багато Ваших потенційних клієнтів, до того ж – БЕЗКОШТОВНО, так би мовити, на умовах бартеру. Приєднуйтесь!

Написати-на-Романів-Інфо

Підпишись!

Приєднайся в Однокласниках!