Про сайт | РОМАНІВ.ІНФО ROMANIV.INFO | Новини Романова | Сайт міста Романів

Про сайт

ROMANIV.INFO орієнтується в першу чергу на публікацію “свіжих” новин та атуальних тем Романова і Романівського району. Також ми публікуємо актуальні новини Житомирщини та наших найближчих сусідів.

Наш портал об’єднує усі найактуальніші та найцікавіші новини Романова. Ми прагнемо об’єднати усе найцікавіше та найактуальніше, що стосується Романова, тому і Вас просимо долучатись і писати нам статті. Романів – містечко невелике, проте досить цікаве і жителі його ідуть “в ногу з часом”, тому щодня збільшується попит на місцеві новини, які можна читати в реальному часі, а не як у випадку з газетою – чекати цілий тиждень. Свіжі новини – це те, що цікаво багатьом жителям Романова та усіх без виключення населених пунктів району.

Шановні читачі, жителі Романівщини! Природньо, ми не можемо існувати без Вас. Ми маємо на увазі не лише відвідування сайту, а й активну участь у його діяльності. Кожен із нас переживає за своє містечко чи село, вуличку де живе і проходить щодня. Існує багато цікавих тем навколо нас, тому просимо Вас – не мовчіть, а пишіть нам Ваші роздуми, статті, надсилайте фото. Зламаймо разом стереотип, що у Романові не може бути щодня цікавих актуальних новин!

Можливо, хтось із Вас мріяв бути кореспондентом чи журналістом, або просто хотів писати статті, але не наважувався, чи їх не публікували – ми опублікуємо! Ідеш з роботи чи навчання, побачив перекинутий смітник, неправильно припарковане авто або просто цікавинку – сфотографуй на телефон та надішли нам, ми розмістимо на сайті. Давайте зробимо портал цікавим та інтерактивним разом!

Пишіть нам на адресу 04146@ukr.net та у соцмережі Вконтакті СЮДИ

Написати-на-Романів-Інфо

Підпишись!

Приєднайся в Однокласниках!